Axtar
Facebook Twitter YouTube Play market AppStore
az|рус|eng
Bir Pəncərə

>Qeydiyyat

>E-qeydiyyat

>Axtarış


>İqtisadi fəaliyyət növləri təsnifatı (İFNT)

>Vergi təqvimi
Dövlər rüsumunu hara köçürməli?
Kommersiya hüquqi şəxsin adının bron (rezerv) edilməsi
Qeydiyyat zamanı eyni adlı hüquqi şəxsin olub olmamasını YOXLA

Sahibkarlıq fəaliyyəti subyektlərinin fəaliyyətinin "bir pəncərə" prinsipi üzrə təşkilinin təmin edilməsi tədbirləri haqqında AR Prezidentinin Sərəncamı (N 2458, 25.10.2007)

Hüquqi şəxslərin dövlət qeydiyyatı və dövlət reyestri haqqında Azərbaycan Respublikasının Qanunu 12.12.2003 ( 560-IIQ)

Sahibkar tərəfindən hazırlanmış sənədlərin ilkin yoxlanması üçün Nizamnamə və s. sənədləri aşağıda siyahısı göstərilmiş qeydiyyat aparan şəxslərin elektron poçt ünvanlarına göndərə bilərsiniz.

  Naxçıvan Muxtar Respublikası   nmr@taxes.gov.az
 
  Bakı şəhəri üzrə: Qaradağ r., Səbail r., Yasamal r., Binəqədi r., Nərimanov r., Nəsimi r., Nizami r., Xətai r., Xəzər r., Sabunçu r., Suraxanı r. Pirallahı r.  

Yunis.Ahmadov@taxes.gov.az
Gulnara.Panahova@taxes.gov.az
Lale.Huseynova@taxes.gov.az
Metleb.Musayev@taxes.gov.az
Elvin.Mammadli@taxes.gov.az
Arzu.Xalilova@taxes.gov.az
Leyla.Huseynzade@taxes.gov.az
Aynur.Haciyeva@taxes.gov.az

 
  Sumqayıt ş., Abşeron r., Xızı r., Siyəzən r., Qubadlı r., Zəngilan r., Şuşa r. (2 saylı ƏVD)   Azar.Babayev@taxes.gov.az
 
  Quba r., Qusar r., Şabran r., Xaçmaz r. (3 saylı ƏVİ)   Qurban.Qasimov@taxes.gov.az
 
  Şamaxı r., Ağsu r., Qobustan r. (4 saylı ƏVİ)   Elnur.Bagiri@taxes.gov.az
 
  Şirvan ş., Neftçala r., Saatlı r., Sabirabad r., Salyan r., Hacıqabul r., Cəbrayıl r. (5 saylı ƏVİ)   Masuma.Aliyeva@taxes.gov.az
 
  Lənkəran ş., Astara r., Biləsuvar r., Yardımlı r., Lerik r., Masallı r., Cəlilabad r. (6 saylı ƏVİ)   Sarraf.Movsumov@taxes.gov.az
 
  Beyləqan r., Ağcabədi r., İmişli r., Fizuli r., Laçın r., Xocavənd r. (8 saylı ƏVİ)   Qerib.Tehmezov@taxes.gov.az
 
  Göyçay r., Ağdaş r., Zərdab r., Kürdəmir r., Ucar r. (9 saylı ƏVİ)   Elnur.Yolchiyev@taxes.gov.az
 
  Qəbələ r., İsmayıllı r., Oğuz r. (10 saylı ƏVİ)   Elman.Qafarov@taxes.gov.az
 
  Mingəçevir ş., Yevlax ş., Şəki ş., Bərdə r., Tər-Tər r., Ağdam r., Xocalı r. (11 saylı ƏVD)   Samir.Ahmadov@taxes.gov.az
 
  Gəncə ş., Naftalan ş., Daşkəsən r., Goranboy r., Samux r., Göygöl r., Kəlbəcər r. (12 saylı ƏVD)   Orxan.Balayev@taxes.gov.az
 
  Zaqatala r., Balakən r., Qax r. (13 saylı ƏVİ)   Mehman.Seferli@taxes.gov.az
 
  Şəmkir, Ağstafa r., Qazax r., Gədəbəy r., Tovuz r. (14 saylı ƏVİ)   Shalala.Cafarova@taxes.gov.az


Səhifəmizdə hər hansı səhv və ya qeyri-dəqiq məlumat gördükdə, həmin mətni seçib
Ctrl+Enter düymələrini sıxaraq bu barədə bizə məlumat verməyinizi xahiş edirik.

Mükafatlar və nailiyyətlər

Azərbaycan Respublikası Vergilər Nazirliyi
2002 - 2016

* Diqqət! Elektron müraciətlərinizi (təklif, ərizə, şikayət) səhifəmizin "Onlayn müraciətlər" bölməsi vasitəsilə təqdim etməyiniz xahiş olunur.