Nazirlik
Qanunvericilik
Bəyannamə
Xidmətlər
Bir pəncərə
Müraciətlər
Əlaqə

Naxçıvan MR ərazisində

Naxçıvan MR Vergilər Nazirliyi

Ünvan:
AZ 7000, Naxçıvan şəhəri,
Ə.Əliyev küçəsi

Bakı şəhəri üzrə: Qaradağ rayonu, Səbail rayonu, Yasamal rayonu, Binəqədi rayonu, Nərimanov rayonu, Nəsimi rayonu, Nizami rayonu, Xətai rayonu, Xəzər rayonu, Sabunçu rayonu, Suraxanı rayonu, Pirallahı rayonu, Laçın rayonu

Vergilər Nazirliyinin Milli Gəlirlər Baş İdarəsi

Ünvan:
AZ 1029, Bakı şəhəri,
H.Əliyev prospekti, 105

Sumqayıt şəhəri, Abşeron rayonu, Xızı rayonu, Siyəzən rayonu, Qubadlı rayonu, Zəngilan rayonu, Şuşa rayonu

2 saylı Ərazi Vergilər Baş İdarəsi

Ünvan:
AZ 5001, Sumqayıt şəhəri,
44-cü məhəllə,
Quliyev küçəsi, 2

Quba rayonu, Qusar rayonu, Şabran rayonu, Xaçmaz rayonu

3 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 4000, Quba şəhəri,
Yeni körpü, 1

Şamaxı rayonu, Ağsu rayonu, Qobustan rayonu

4 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 5600, Şamaxı şəhəri,
Bakı-Qazax şossesinin
118-ci km-i

Şirvan şəhəri, Neftçala rayonu, Saatlı rayonu, Sabirabad rayonu, Salyan rayonu, Hacıqabul rayonu, Cəbrayıl rayonu

5 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 1812, Şirvan şəhəri,
G.Şıxbala oğlu küçəsi, 14

Lənkəran şəhəri, Astara rayonu, Biləsuvar rayonu, Yardımlı rayonu, Lerik rayonu, Masallı rayonu, Cəlilabad rayonu

6 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 4200, Lənkəran şəhəri,
Z. Əliyeva küçəsi, 97 a

Beyləqan rayonu, Ağcabədi rayonu, İmişli rayonu, Füzuli rayonu, Xocavənd rayonu

8 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 1200, Beyləqan şəhəri,
SMD-42 qəsəbəsi

Göyçay rayonu, Ağdaş rayonu, Zərdab rayonu, Kürdəmir rayonu, Ucar rayonu

9 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 2300, Göyçay şəhəri,
Əli Kərim küçəsi, 112 a

Qəbələ rayonu, İsmayıllı rayonu, Oğuz rayonu

10 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 3600, Qəbələ şəhəri,
İ.Qutqaşınlı küçəsi, 1

Mingəçevir şəhəri, Yevlax şəhəri, Şəki şəhəri, Bərdə rayonu, Tərtər rayonu, Ağdam rayonu, Xocalı rayonu;

11 saylı Ərazi Vergilər Baş İdarəsi

Ünvan:
AZ 6600, Yevlax şəhəri,
Nizami küçəsi, 14

Gəncə şəhəri, Naftalan şəhəri, Daşkəsən rayonu, Goranboy rayonu, Samux rayonu, Göygöl rayonu, Kəlbəcər rayonu

12 saylı Ərazi Vergilər Baş İdarəsi

Ünvan:
AZ 2003, Gəncə şəhəri,
Ş.İ. Xətai prospekti, 87

Zaqatala rayonu, Balakən rayonu, Qax rayonu

13 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 6200, Zaqatala şəhəri,
Nizami küçəsi, 1

Şəmkir rayonu, Ağstafa rayonu, Qazax rayonu, Gədəbəy rayonu, Tovuz rayonu

14 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi

Ünvan:
AZ 5700, Şəmkir şəhəri,
H.Əliyev prospekti, 5

Sahibkar tərəfindən hazırlanmış sənədlərin ilkin yoxlanması üçün Nizamnamə və s. sənədləri aşağıda siyahısı göstərilmiş qeydiyyat aparan şəxslərin elektron poçt ünvanlarına göndərə bilərsiniz.

Naxçıvan Muxtar Respublikası
(Naxçıvan MR Vergilər Nazirliyi)
nmr@taxes.gov.az
Bakı şəhəri üzrə: Qaradağ rayonu, Səbail rayonu, Yasamal rayonu, Binəqədi rayonu,
Nərimanov rayonu, Nəsimi rayonu, Nizami rayonu, Xətai rayonu, Xəzər rayonu,
Sabunçu rayonu, Suraxanı rayonu, Pirallahı rayonu 

(Vergilər Nazirliyibub Milli Gəlirlər Baş İdarəsi)
Yunis.Ahmadov@taxes.gov.az
Gulnara.Panahova@taxes.gov.az
Lale.Huseynova@taxes.gov.az
Metleb.Musayev@taxes.gov.az
Elvin.Mammadli@taxes.gov.az
Leyla.Huseynzade@taxes.gov.az
Aynur.Haciyeva@taxes.gov.az
Sumqayıt şəhəri, Abşeron rayonu, Xızı rayonu, Siyəzən rayonu, Qubadlı rayonu,
Zəngilan rayonu, Şuşa rayonu

(2 saylı Ərazi Vergilər Baş İdarəsi)
Azar.Babayev@taxes.gov.az
Quba rayonu, Qusar rayonu, Şabran rayonu, Xaçmaz rayonu
(3 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Qurban.Qasimov@taxes.gov.az
Şamaxı rayonu, Ağsu rayonu, Qobustan rayonu
(4 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Elnur.Bagiri@taxes.gov.az
Şirvan şəhəri, Neftçala rayonu, Saatlı rayonu, Sabirabad rayonu, Salyan rayonu,
Hacıqabul rayonu, Cəbrayıl rayonu

(5 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Masuma.Aliyeva@taxes.gov.az
Lənkəran rayonu, Astara rayonu, Biləsuvar rayonu, Yardımlı rayonu, Lerik rayonu,
Masallı rayonu, Cəlilabad rayonu

(6 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Sarraf.Movsumov@taxes.gov.az
Beyləqan rayonu, Ağcabədi rayonu, İmişli rayonu, Füzuli rayonu, Laçın rayonu,
Xocavənd rayonu

(8 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Qerib.Tehmezov@taxes.gov.az
Göyçay rayonu, Ağdaş rayonu, Zərdab rayonu, Kürdəmir rayonu, Ucar rayonu
(9 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
 
Qəbələ rayonu, İsmayıllı rayonu, Oğuz rayonu
(10 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Elnur.Yolchiyev@taxes.gov.az
Mingəçevir şəhəri, Yevlax şəhəri, Şəki şəhəri, Bərdə rayonu, Tərtər rayonu, 
Ağdam rayonu, Xocalı rayonu

(11 saylı Ərazi Vergilər Baş İdarəsi)
Samir.Ahmadov@taxes.gov.az
Gəncə şəhəri, Naftalan şəhəri, Daşkəsən rayonu, Goranboy rayonu, Samux rayonu,
Göygöl rayonu, Kəlbəcər rayonu

(12 saylı Ərazi Vergilər Baş İdarəsi)
Orxan.Balayev@taxes.gov.az
Zaqatala rayonu, Balakən rayonu, Qax rayonu
(13 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Mehman.Seferli@taxes.gov.az
Şəmkir rayonu, Ağstafa rayonu, Qazax rayonu, Gədəbəy rayonu, Tovuz rayonu
(14 saylı Ərazi Vergilər İdarəsi)
Shalala.Cafarova@taxes.gov.az